طراحی ساخت قطعه صنعتی ساخت تولید کننده قطعات

منظور از مهندسی ساخت طراحی فرآیند ساخت جهت ساخت قطعات صنعتی است که توسط مهندسین مکانیک طراحی شده است و یا جهت مهندسی معکوس در اختیار ما قرار گرفته اند.

چرا برای ساخت قطعه تراش آنلاین را انتخاب کنیم؟

استفاده بهینه از هریک از فرآیندهای ساخت می تواند سبب کاهش مواد اولیه مصرفی و کاهش زمان ساخت گردد که در نهایت منجر به کاهش هزینه تمام شده قطعات و نمونه های موردنظر می گردد.بهره مندی تراش آنلاین از اپراتورهای مجرب، ماشین آلات بروز و ساز و کارهای کنترل کیفیت مستقر شده، امکان اجرای دقیق فرآیند ساخت مد نظر و دستیابی به قطعه مطلوب را فراهم می آورد.

در تراش آنلاین تمامی قطعات صنعتی پس از طی هر مرحله در مسیر فرآیند ساخت، مورد بازرسی قرار می گیرد تا میزان خطا و انحراف از قطعه مطلوب به حداقل رسیده و رضایت مشتری در حداکثر میزان ممکن حاصل شود.

فرآیند های ساخت قطعه صنعتی طیف وسیعی را شامل می شوند، لیکن فرایندهایی که به طور متمرکز در تراش آنلاین مورد استفاده قرار می گیرند به شرح ذیل می باشند:

  • ماشینکاری CNC (فرزکاری CNC ، تراشکاری CNC )
  • فورج
  • اکستروژن
طراحی تولید کننده ساخت قطعه صنعتی
فرزکاری cnc
ماشینکاری cnc

بدین ترتیب شرکت تراش آنلاین آمادگی لازم جهت انعقاد قراردادهای طراحی، ساخت و تولید قطعات صنعتی مورد نظر مشتریان محترم و ارائه راهکار مناسب از طریق مشاوره فنی جهت نیل به “بهینه سازی طراحی” و “کاهش هزینه فرایند ساخت” را دارا می باشد.

برای استعلام قیمت جهت ساخت قطعات صنعتی در تهران و سایر شهرها می توانید از بخش ثبت سفارش و یا از طریق تماس با کارشناسان شرکت اقدام نماییدارسال فایل سه بعدی ، نقشه CAD و توضیحات همراه به همگرایی کارشناسان فنی و پاسخ سریع تر استعلام کمک شایانی می نماید.

برای مشاوره رایگان یا سفارش با شماره ۰۹۱۲۳۹۴۶۱۹۱ تماس بگیرید

ساخت طراحی قطعه و تولید انواع قطعات صنعتی (خودرویی، نفت و پتروشیمی)

صنعت امروز کشور بیشتر از هر زمانی نیازمند ساخت و تولید قطعات فلزی مختلف میباشد. صنایع مختلف با توجه به تفاوت کاربردی در اجرا درخواست های متفاوت با رویه های ساده و پیچیده دارند.تولید کننده قطعات

در این بین برای خودکفایی در انجام امور و جلوگیری از توقفات گاهی تا چند ماه بایستی پروسه های ساخت و تولید قطعات جدید با انجام کارشناسی و بررسی های دقیق صورت گیرد.

این موضوع شاید در سالهای قبل کمتر مورد توجه قرار میگرفت ولی نوسانات قیمت ارز و پیچیدگی وضعیت واردات قطعات موجب گردید تا صنعت کشورمان بیش از پیش به سمت تولید داخلی قدم بردارد.

در پروسه تولید قطعات جدید توجه به حساسیت های موجود و تداخلهای فرایندی بسیار حائز اهمیت میباشد.

طراحی قطعه قطعات مورد نیاز سازندگان

بسیاری از سازندگان تجهیزات، قطعات دستگاه‌های خود را به صورت پروژه‌های برون سپاری به بیرون از مجموعه خود واگذار می‌نمایند. در این صورت آن ها با تمرکز بر تحویل گیری صحیح به ارتقاء کیفیت محصول نهایی خود می‌اندیشند.

صنایع مورد نیاز

تولید کننده قطعه

تجربه بالا در ساخت انواع قطعات تجهیزات دوار (مانند پروانه، پوسته، شفت، مکانیکال سیل، روتاری جوینت و …)
تجربه بالا در ساخت انواع قطعات تجهیزات ثابت (شیرها، فلنج‌ها، پایه‌ها)
تضمین کیفیت نهایی با تعیین تست‌های عملکردی
تهیه طرح توجیه اقتصادی برای مهندسی معکوس
تسلط کامل بر آلیاژ‌های مقاوم به سایش (چدن‌های های کروم، چدن‌های نای هارد، چدن‌های مولیبدن دار و …)
تسلط کامل بر آلیاژهای مقاوم به خوردگی (استند لی استیلها، داپلکس، سوپر داپلکس و …)
تسلط کامل بر ساخت قطعات پلیمری (PP, PVDF, HD1000, PTFE)
تسلط کامل بر روش‌های پوشش دهی (پلاسما، HVOF، قوس الکتریک و …)
تسلط کامل بر روش‌های مختلف ریختگری (ریخته‌گری ماسه‌ای، ریخته‌گری‌ تحت فشار، ریخته‌گری دقیق و …)
رعایت کامل تلرانس‌های ابعادی و هندسی مطابق با نقشه ساختی
کنترل کیفی صحیح (کنترل ابعادی، تست‌های سختی سنجی، کشش، آنالیز شیمیایی و …)
استفاده از طیف وسیعی از استاندارهای مرتبط
بسته بندی مناسب و شرح روش نگهداری

تولید کننده قطعه

ارائه خدمات تولید کننده قطعات

رعایت این موضوع باید تلفیق دانش و تجربه را با هم داشته باشد. تام تکنیک با برگزاری جلسات مشاوره و امکان سنجی قبل از شروع ساخت و رصد فرایندها در حین کاردرصد خطا را به حداقل رسانیده و به بیشترین بهره وری دست یافته است.

ساخت قطعه

صنایع بزرگ به علت تعدد تجهیزات، دارای قطعات مصرفی زیادی می‌باشند که برخی با خرید قطعات استاندارد موجود در بازار و برخی دیگر با انجام پروسه ساخت تامین می‌شوند. اتمام این قطعات و عدم دسترسی به آنها هزینه‌های بسیار گزافی را به نحو مستقیم و غیر مستقیم به مجموعه‌ها وارد می‌نماید. مهندسان شرکت تراش آنلاین با تجربه ساخت بیش از ده هزار قطعه صنعتی آمادگی خود را برای ساخت انواع قطعات به صورت تیراژ و سفارشی اعلام می‌دارد.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان