شرکت تراشکاری و سری تراشی قطعات برنج چدن آلومینیوم استیل CNC تراش آنلاین با افتخار پیشگامی و نو آوری در صنعت ساخت قطعات سری تراشی قطعه با سی ان سی CNC با همراهی صادقانه نیروهای متخصص،

توانسته است با فراهم آوری به روز و مناسب ماشین آلات و دستگاههای تمام اتوماتیک،

خدمات مورد نیازصنعت گران ایرانی گام هایی استوار در راستای شکوفایی ایران عزیز بردارد .

شرکت تراشکاری و سری تراشی قطعه تراش آنلاین مفتخر است اعلام کند که ‌این شرکت در حا‌ل‌حاضر دارای ۵۰ سال سابقه کار است .

در حال‌حاضر با دستگاههای تمام اتوماتیک تولید کننده انواع قطعات برنجی، آهنی، آلومینیومی، استیل،الکترونیکی، خودروسازی ،… و تولید انواع قطعات به صورت سری تراشی قطعه را در دستور کار قرار داده است.

عمده مشتریان این شرکت را فعالان صنایع خودرو، قالب‌سازان و ارایه‌کنندگان خدمات ماشین‌کاری تشکیل داده و خوشبختانه کیفیت، قیمت ، خدمات پس از فروش و هم‌چنین تنوع محصولات این شرکت از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و عموم خریداران همواره رضایت خود را نسبت به این موضوع اعلام کرده‌اند .

ماشین های سری تراش یکی از انواع ماشین های تراش فلزات بوده که برای تولید تعداد زیادی از قطعات که به طور یکسان مورد نیاز است ، مورد استفاده قرار می گیرد .
ماشین های سری تراش از نظر فرم و اندازه های ساخته شده :

۱-ماشین های دستی ( بدون خودکار )
۲-ماشین های نیمه خودکار
۳-ماشین های سری تراش خودکار
۴-ماشین های سری تراش افقی
۵-ماشین های سری تراش عمودی

سری تراشی قطعات برنج استیل CNC

اجزای ماشین های سری تراش:

۱دسته کنترل محور اصلی۱۵جعبه دنده بار طولی۲دسته حرکت معکوس محور اصلی۱۶میله بار خودکار۳دسته خودکار۱۷دسته حرکت دستگاه قلم گیر۴ترمز میله بار خودکار۱۸پیچ های تنظیم حرکت ابزار۵موتور اصلی۱۹کشاب لغزنده دستگاه ابزارگیر۶ترمز حرکت اصلی۲۰زین۷سینی براده۲۱دسته خودکار بار عرضی۸دسته انتخاب بار۲۲ابزار گیر شش طرفه ۹پمپ روغن۲۳ریل ماشین۱۰چرخ فلکه محرک۲۴جعبه دنده بار عرضی۱۱دسته تغییر جهت بار خودکار۲۵سوپورت عرضی۱۲پمپ آب صابون۲۶قلم گیر یک طرفه۱۳دسته بار خودکار طولی۲۷قلم گیر چهار طرفه ۱۴دسته انتخاب بار۲۸گیره فشنگی
بر حسب نوع کارایی این نوع ماشین ها دارای دو نوع دستگاه قلم گیر بوده که عبارتند از :
۱-دستگاه قلم گیر چهار طرفه
۲-دستگاه قلم گیر شش طرفه

اجزای مهم این دستگاه عبارتند از :

۱٫کشوی عرضی ( سوپورت عرضی )
۲٫دستگاه ابزارگیر چهار طرفه
۳٫زین که کشوی عرضی روی آن قرار دارد
۴٫جعبه دنده بار عرضی
دستگاه سوپورت عرضی در ماشین های سری تراش دستی و نیمه خودکاربا دست حرکت می کند ولی درماشین های مجهزتر حرکت بارعرضی خودکار صورت می گیرد .

سری تراشی قطعات برنج چدن آلومینیوم استیل CNC

بستن کار در داخل گیره فشنگی COLLET

برای بستن انواع میله های گرد توپر و تو خالی و همچنین انواع میله های چهارپهلو و شش پهلو از گیره فشنگی های مختلف و با اندازه های متفاوت که در روی محور اصلی قرار می گیرد استفاده خواهد شد . در این حالت میله های بلند را از داخل محور اصلی که تو خالی است عبور داده تا از داخل گیره فشنگی که درداخل محور اصلی در پیشانی دستگاه قرار دارد خارج شود و بعد از تنظیم طول کار برای تراشیدن ، گیره فشنگی را محکم نموده ، در این صورت کار در داخل محور ماشین و گیره فشنگی بسته می شود ، بعد از اینکه قطعه مورد نظر با رنده های مختلف تراشیده شد باید با رنده برش آن را بریده و بعد از برش دشتگاه گیره فشنگی را باز کرده و قطعه کار را بیرون کشیده و سپس آن را مجدداً تنظیم کرده و بعد کلیه مراحل را که بر روی قطعه اول انجام شد را برای قطعه کار دوم نیز انجام می دهیم .

تراش آنلاین

گروه صنعتی تراش آنلاین با داشتن کادری مجرب و تجهیزات لازم آماده ارائه مشاوره و طراحی جهت ساخت قطعات

اتصالات,لوازم و … با متریالهای آهن،اتومات،برنج،آلومینیوم،است

یلنس استیل،مس،فولاد های آلیاژی، Ck 45، MO 40، SPK، C30، تفلون میباشد.

لیست دستگاه ها و تجهیزات سری تراشی تراش آنلاین به قرار زیر است:

 • ۲دستگاه  مدل INDEX GSC65

 • ۲ دستگاه  مدل INDEX GE65

 • ۱ دستگاه cnc تراش

 • ۱ دستگاه  مدل INDEX GS30

 • ۱ دستگاه  مدل TORNOS Bechler ENC264

 • ۱ دستگاه  مدل STAR SNC-15

 • ۱ دستگاه  مدل CITIZEN

 • دستگاه  مدل TRAUB TBF60

 • ۱ دستگاه سری تراش مدل TRAUB TBF42

 • ۲ دستگاه سری تراش مدل TRAUB A25

 • ۳ دستگاه سری تراش مدل PMT A32

 • ۴ دستگاه سری تراش مدل A20

 • ۱۰ انواع دریل ستونی درسایزهای ۸ الی ۲۶ جهت تکمیل کاری قطعات.

 • ۵ دستگاه پرس ضربه ای از ۶ الی ۲۰ تن

 • انواع دستگاه جوش و برش

در باره سری تراشی تراش آنلاین

گروه فنی مهندسی سری تراشی تراش آنلاین فعالیت خود را از سال ۱۳۴۵ در زمینه ساخت قطعات صنعتی شروع کرده و

در سال ۱۳۸۸به منظور گسترش دامنه فعالیت های خود با به ثبت رساندن آن و جدا شدن بخش مجموعه های فلزی از

سری تراشی با خط مشی و مدیریت جدید فعالیت خود را ادامه داده است .

سری تراشی قطعات برنج استیل CNC

دستگاه حامل رنده گیر کشابی :

این نوع ماشین ، ماشینی است سریع و کارکردن با آن بسیار ساده می باشد . از این نوع ماشین برای تراشکاری های کوچک ، کارهای پیچیده و کارهای معمولی استفاده می گردد . قطر کارهایی که با این نوع ماشین می توان تراشید تا ۷۵ میلیمتر و گاهی اوقات نیز تا ۵۰۰ میلیمتر می رسد و طول تراش قطعات باید متناسب با طول کشاب باشد که معمولاً طول آن از ۱۰۰ میلیمتر تا ۳۳۰ میلیمتر متغییر است . در این نوع ماشین ها قلم گیر شش طرفه روی کشاب قرار می گیرد و قلم گیر چهار طرفه روی ریل ماشین به صورت عرضی قرار گرفته و دارای حرکت عرضی است.

سری تراشی قطعات برنج چدن آلومینیوم استیل CNC

پیچ تراشی :

روش های پیچ تراشی بستگی به اندازه و نوع دقت پیچ دارد ولی پیچ های کم قطر و با اندازه های استاندارد را معمولاً با حدیده خودکار تولید می کنند . روی ماشین هایی با کشوی لغزنده که دستگاه ابزارگیر شش طرفه یا بیشتر وجود دارد از حدیده خودکار استفاده می شود .سری تراشی قطعات برنج چدن آلومینیوم استیل CNC
در ماشین هایی مجهز به دستگاه ابزارگیر چهارطرفه می توان اغلب پیچ ها را با قطرهای متفاوت از طریق میله پیچ بری تولید کرد ، همچنین می توان برای تولید پیچ ها و قطعات فرم دار و نیز قطعات ساده در سطح وسیعی از ماشین های تمام خودکار تولید پیچ که از نوع ماشین های سری تراشی قطعه تمام خودکارهستند استفاده نمود .

خدمات ساخت و تولید تراش آنلاین

خدمات ساخت و تولید تراش آنلاین با معرفی TARASH ONLINE به عنوان نخستین وبسایت ارائه دهنده خدمات آنلاین و غیرحضوری طراحی، مهندسی، ساخت و تولید در ایران، افتخار دارد که فاصله بین ایده پردازان و مهندسان با محصول نهایی را به حداقل رسانیده است. مجموعه تراش آنلاین با بهره مندی از مهندسان باتجربه و سازندگان توانمند، استفاده از به روزترین ماشین آلات ساخت و تولید، و ارائه طیف گسترده ای از فرآیندهای طراحی، نمونه سازی و تولید قطعات و محصولات، در تلاش است راهی نوین پیش روی جامعه مهندسان و طراحان قرار دهد.

Call Now Buttonتماس با کارشناسان